Logo muzeum Stutthof w Sztutowie
Plan obozu Stutthof Plan obozu Stutthof

Przewodnicy

O przewodnikach

Muzeum Stutthof w Sztutowie można zwiedzać indywidualnie lub pod opieką przewodnika.  Po Muzeum oprowadzają przewodnicy którzy uzyskali certyfikat w ramach prowadzonych przez naszą instytucję egzaminów. Każdy z nich legitymuje się wydanym przez Muzeum Stutthof w Sztutowie identyfikatorem. Rezerwacji przewodnika, w wybranym języku, należy dokonywać z wyprzedzeniem poprzez kontakt z Biurem Obsługi Zwiedzających bądź osobiście poprzez kontakt z wybranym przewodnikiem.  Przewodnicy oczekują na grupę w Biurze Obsługi Zwiedzających, w którym należy uiścić opłatę za usługę.

Nasi przewodnicy

Małgorzata Andrzejewska-Bancewicz
język: angielski, polski
info@trip2gdansk.pl
+48 734 460 444

Aleksandra Bejowicz
język: niemiecki, polski
aleksandra.bejowicz@ocloud.com
+48 604 80 01 01

Jacek Bielak
język: angielski, polski
jkbielak@gmail.com
+48 501 065 966

Tomasz Borowski
język: polski
tomek@profizjomedica.pl
+48 692 883 991

Marek Burczyk
język: angielski, polski
marek.burczyk@wp.pl
+48 606 515 591

Małgorzata Chmielecka-Gumoś
język: polski
chmielecka.gumos@gmail.com
+48 697 159 906

Stanisław Chyła
język: niemiecki, polski
schyla@o2.pl
+48 880 123 079 

Marzena Ciechanowicz
język: angielski, niemiecki, polski
mciech1@wp.pl
+48 507 164 027

Janusz Czarski
język: angielski, polski
kontakt@przewodnikgdanski.pl
+48 502 254 316

Katarzyna Czaykowska
język: angielski, polski
kasia.czaykowska@gmail.com
+48 608 383 536

Ewelina Danecka
język: angielski, polski
edanecka@wp.pl
+48 503 309 403

Izabella Daszkiewicz
język: angielski, polski
gedanka@op.pl
kontakt@gedanka.pl
+48 506 511 752

Barbara de Thun
język: angielski, francuski, niemiecki, polski
thunlang@gmail.com
+48 608 453 731

Andrzej Falkowski
język: angielski, francuski, polski
omnibustour@wp.pl
+48 601 632 096

Kamila Galt
język: angielski, polski
kmg.tricity@gmail.com
+48 575 544 564

Michael Gannon
język: angielski
michaelgannon@o2.pl
+48 600 260 678

Szymon Górski
język: angielski, polski
szymongorski300@wp.pl

Łukasz Gurfinkiel
język: angielski, polski
gurfinkiel@wp.pl
+48 535 822 288

Ewa Heliosz
język: niemiecki, polski
ewahelios@interia.pl
+48 691 775 547
www.stadtfuhrungdanzig.com

Patrik Heliosz
język: angielski, niemiecki, polski
rene05@wp.pl
+48 605 867 978

Ewa Jaroszyńska
język: niemiecki, polski
info@ewa-tours.pl
+48 660 377 713

Andrzej Jaroszyński
język: polski
jendrekjaroszynski@wp.pl
+48 694 004 894

Karina Jurkiewicz
język: angielski, francuski, niemiecki, niderlandzki, polski, rosyjski
karinajurkiewicz@gmail.com
+48 506 900 086

Roman Kalkowski
język: polski
rkalkowski9@gmail.com
+48 660 837 697

Dominika Kałabun
język: polski
d.kalabun@gmail.com
+48 514 739 382

Agnieszka Kaźmierczyk-Szlachetko
język: polski
ak.partner@wp.pl

Jan Klatt
język: niemiecki, polski
jan.klatt@onet.pl
+48 505 139 975

Agnieszka Kochańczyk
Język: polski
k.agga@wp.pl
+48 888 180 234

Krzysztof Kosela
język: niemiecki, polski
krzysztofkosela@wp.pl

Gabriela Kosicka
język: angielski, polski, rosyjski
gabkosi@poczta.onet.pl
+48 501 178 668

Anna Kotuła
język: angielski, hiszpański, niderlandzki
englishgdynia@o2.pl
+48 506 991 772
https://tourguideservicegdansk.pl
https://tourguideservicegdansk.com
https://guiaturisticadegdansk.com
https://gidsingdansk.nl

Kamil Krzyszczyk
język: angielski, polski
kamil.krzyszczyk@gmail.com
+48 881 307 409

Kordian Kuczma
język: angielski, polski, rosyjski
Kordian.kn@gmail.com
+48 601 059 607

Mariusz Kukowski
język: hiszpański, polski
los-pedriches@wp.pl
+48 514 214 277

Tomasz Kuligowski
język: polski
t.kuligowski1@chello.pl
+48 606 287 465

Barbara Lasota
język: angielski, polski
basia.lasota@wp.pl
+48 603 059 095

Joanna Lewy
języki: angielski, polski, szwedzki
joannalewy88@gmail.com
+48 518 042 302

Danuta Lietke
język: polski
danutalietke@wp.pl
+48 504 519 490

Grzegorz Lipski
język: angielski, polski
+48 608 126 666
www.guide3city.pl 

Piotr Łukasik
język: polski
piotrlukasik1@wp.pl
+48 881 472 991

Michał Maj
język: angielski, chiński
michalmaj888@gmail.com
+48 505 072 709

Agata Matysik
język: włoski, polski
matysik1971@icloud.com
+48 518 933 050

Katarzyna Michałowska
język: polski
katarzynamichalowskagdansk@gmail.com

Sebastian Moś
język: polski
mosioo@wp.pl
+48 605 239 703

Ines Niemczewska
język: polski, rosyjski
iniemczewska@gmail.com
+48 603 556 100

Jagoda Niemczycka
język: angielski, polski
jniemczycka@gmail.com
+48 533 641 570

Agata Obrębska
język: angielski, polski
office@mytouringdansk.com
+48 880 915 204

Tomasz Oczkowski
język: angielski, szwedzki
info@hittheroad.se
+48 796 096 431
www.hittheroad.se

Wiesław Olszewski
język: polski
w.olszewski67@o2.pl
+48 506 170 950

Urszula Pączek
język: angielski
upaczek@gmail.com
602 594 768

Anna Perz
język: angielski i polski
aperz@op.pl
+48 691 766 669

Bartosz Pieczyński
język: angielski, polski
b.m.pieczynski@gmail.com
+48 605 575 452

Tadeusz Pietrzycki
język: polski
tapi5@o2.pl

Małgorzata Popis
język: angielski, polski
mal.p@wp.pl
+48 601 659 648 

Łukasz Razowski
język: polski
lukasz.razowski@gmail.com
+48 502 624 975

Wojciech Romejko
język: angielski, polski
turystyka@gdansktur.pl
+48 604 063 540
www.gdansktur.pl 

Danuta Schmidt-Winnicka
język: niemiecki, polski
d.schmidt@interia.pl
+48 509 457 068

Tadeusz Seroka
język: polski
tadeuszseroka@o2.pl
+48 698 625 416

Maciej Snarski
język: angielski, norweski, polski
maciej@gdanskguide.com.pl
+48 503 567 964

Adam Stankiewicz
język: angielski, polski
1939adam@wp.pl
+48 502 153 770,

Ewa Stępińska
język: hiszpański i polski
ewa_guia@wp.pl
+48 602 792 750
www.guidegdansk.pl

Helena Barbara Stoltman-Mańka
język: polski
stoltmana@gazeta.pl
+48 662 211 088

Krzysztof Stopieński
język: polski
stopien@wp.pl

Ewa Suty-Rymkiewicz
język: angielski
ewarym@poczta.fm
+48 605 659 347

Agnieszka Syroka
język: angielski, polski
asyroka@interia.pl
+48 502 554 584

Karolina Szklarz
język: angielski, hiszpański, niemiecki, polski
gdanskwalkandtalk@gmail.com
+48 601 646 898

Tomasz Świgoń
język: angielski, polski
tomek.swigon@wp.pl
+48 500 650 026

Katarzyna Tarnowska
język: polski
bajkal@autograf.pl
+48 502 524 351

Elżbieta Trella
język: angielski, hiszpański, polski
etrella@wp.pl
+48 501 89 32 60

Barbara de Thun
Język: angielski, niemiecki, francuski, polski
thunlang@gmail.com
+48 608 453 731

Jarosław Twardziak
język: polski
jarek.twardy@wp.pl
+48 509 817 441

Anna Wajda 
język: angielski, polski
awajda@wp.pl
+48 691 634 880

Jacek Wałdoch
język: angielski, polski
jacw@op.pl
+48 514 924 235

Beata Warszakowska
język: angielski, francuski, polski
bwarszakowska@gmil.com
+48 797 828 289

Bartłomiej Wąsik
język: polski
bartlomiej.wasik@op.pl
+48 792 891 004

Beata Węgrzyn
język: polski, włoski
guida@kawena.pl
+48 609 456 161

Alina Wiej
język: polski
alinawiej@wp.pl
+48 604 401 557

Magdalena Wilkanowska
język: polski
magda.wilkanowska@wp.pl
+48 695 568 355

Radosław Zawrotniak
język: polski
Redku7@interia.eu
zaworek@onet.pl
+48 606 404 924

Sebastian Ząbczyński
język: polski
info@zabczynski.org

Jakub Zgliński
język: angielski, polski
jakub@gdanskbyjakub.pl
+48 787 685 727